İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olmaması durumunda, teslimat sonrasında iade edemezsiniz. Ancak ihtiyacınızı karşılamaması durumunda sadece değişim yapabilirsiniz. Ürünlerin değişimi veya ürünlerde bir sorun olması (ayıplı) durumunda iade veya değişim için belirtilen süre 7 gündür. İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 7 gün içerisinde faturanız ile değişimini sağlayabilirsiniz. İç giyim ürünlerinde hijyen sebebi ile değişim alınmamaktadır. 

Değiştirmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. 

Kapıda ödeme ve havale ile sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin iade etmek isterseniz (sadece ayıplı mallar için geçerli), ürünü kargoya teslim ettikten sonra müşteri hesabınıza giriş yaparak buradan ilgili siparişi seçip en alt kısımda mesaj ekleme bölümünden para iadenizin yapılacağı IBAN numaranızı iletiniz. İleteceğiniz banka hesabı bilgileri sipariş veren kişiye ait olmak zorundadır

İlgili iade tutarları iade girişlerini hafta içerisinde EFT yöntemi ile banka hesaplarına gönderilmektedir.

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde 10 TL tutarında "Kapıda ödeme hizmet bedeli"alınmaktadır. Bu hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.